Masz pytanie?
Ostatni produkt
osso fashion

O mnie

  Małgorzata Bryndza, urodzona w 1989 r. w Częstochowie. Jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz absolwentką Wydziału Sztuki Akademii im. Jana Długosza
w Częstochowie, gdzie w 2013 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom w pracowni
prof. AJD, dr hab. Andrzeja Desperaka.
Zajmuje się projektowaniem obuwia, a także malarstwem sztalugowym oraz grafiką użytkową.


  Charakterystyczną cechą obuwia OSSO jest bogate wzornictwo w postaci nadruków oraz tłoczeń.
Buty OSSO są znakomitym połączeniem elegancji oraz wygody. Nasze produkty sprawdzą się w niejednej stylizacji, a także dodadzą jej oryginalności. Obuwie przeznaczone jest dla kobiet chcących się wyróżniać oraz podkreślić swój styl. Projektując obuwie staramy się by było ono kreatywną odpowiedzią na najnowsze trendy panujące w modzie, sztuce. W ofercie znajdują się buty o niepowtarzalnym zarysie cholewki, ale kobiety ceniące prostotę oraz klasyczne rozwiązania również znajdą coś dla siebie. Nasze buty stworzone są na różne okazje: zarówno spotkania biznesowe jak i te mniej oficjalne.

W ofercie firmy dostępna jest wyjątkowa możliwość złożenia indywidualnego zamówienia na obuwie ze specjalnie zaprojektowanym wzorem. Dane obuwie będzie unikalnym i jedynym egzemplarzem.
Dużą uwagę w projektach obuwia przywiązujemy do autorskich wzorów, przeważnie o charakterze abstrakcyjnym. W zaprojektowanych wzorach widoczne są nawiązania do form organicznych inspirowanych światem zwierzęcym i roślinnym. W ofercie posiadamy buty zarówno pokryte wzorem jak i jednobarwne. Naszym naczelnym celem jest elegancja i oryginalność. Ogromną wagę przywiązujemy do estetyki, a także wysokiej jakości wykonania.

wystawy:

2012 - Cztery żywioły, wystawa zbiorowa, Hooper Bay, Częstochowa
2012 - Trzy wymiary, wystawa zbiorowa, Hooper Bay, Częstochowa
2014 - Ogólnopolska Wystawa Rysunku, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń
2014 - Pokaz kolekcji dyplomowej, Centrum Promocji Mody, Łódź
2017 - Współbrzmienie, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa
2017 - III Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Pejzaż Współczesny, wystawa zbiorowa, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa